Dupla Bajnoki Hétvége

Dupla Bajnoki Hétvége

Dupla mérkőzés vár a FATUM Nyíregyháza csapatára ezen a hétvégén. Folytatódik a női röplabda Extraliga a 3. fordulóból elhalasztott MTK Budapest elleni mérkőzéssel.

Németh Szabolcs játékosai a meccs nélküli hét után hétfőtől teljes erővel készülnek a dupla bajnoki hétvégére. A fővárosi ellenfelünkkel KÖZÖS MEGEGYEZÉSSEL a november 14. szombati időpontot határozták meg annak ellenére, hogy mindkét csapatnak vasárnap újabb bajnokit kell játszania. Jó hír a csapatnál, hogy Pintér Andi lába egyre jobb állapotban van és fokozatosan kapja az edzésterhelést. A szombati meccs másik résztvevője a MTK Budapest csapata lesz. A fővárosi gárda az eddig lejátszott két mérkőzésén 2 vereséggel zárt. Szombati ellenfelük túl van egy “Covidos kényszerpihenőn”, amelyből “kiszabadulva” most kezdik pótolni az eddig elmaradt mérkőzéseiket.

2020. november 14. szombat 18 óra

18:00 FATUM Nyíregyháza – MTK Budapest

Helyszín: CONTINENTAL Aréna (ZÁRTKAPU)