Meglepetéssel várják a véradókat a Continentál Arénában

Ingyen kosárlabda mérkőzés jeggyel várja a véradókat a Magyar Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szervezete és a Nyíregyházi Sportcentrum december 2-án, pénteken a Continentál Arénában 12.30-tól egészen 15.30-ig…

Ingyen kosárlabda mérkőzés jeggyel várja a véradókat a Magyar Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szervezete és a Nyíregyházi Sportcentrum december 2-án, pénteken a Continentál Arénában 12.30-tól egészen 15.30-ig.

A szervezők minden kedves résztvevőt egy jeggyel megajándékoznak a szombaton (december 3.-án) sorra kerülő Hepp-kupa: Nyíregyháza Blue Sharks – Baja elleni 15.30-től kezdődő mérkőzésükre, melyre még egy kísérőt is magával hozhat a véradó.

A véradás előtt ajánlatos a bőséges étel-italfogyasztás és résztvevők magukkal kell hozni a személyi igazolványukat, lakcímkártyájukat és a tajkártyájukat is.

Kérjük, hogy minél többen vegyenek részt az eseményen, adjanak vért, ezzel mentsenek meg három életet!