Évnyitó pénzdíjas teremfoci a Continentál Arénában

Január 6-7-8-án ismét megrendezésre kerül Nyíregyházán a felújított Continentál Arénában a Kelet-Magyarország – Eismann Hungaria Nemzetközi Pénzdíjas Teremlabdarúgó Torna…

Január 6-7-8-án ismét megrendezésre kerül Nyíregyházán a felújított Continentál Arénában a Kelet-Magyarország – Eismann Hungaria Nemzetközi Pénzdíjas Teremlabdarúgó Torna.

– Már 28 hely elkelt, így gyakorlatilag már csak négy csapat jelentkezhet a januárban immár 12. alkalommal megrendezésre kerülő rangos teremlabdarúgó tornára. – mondta el Dajka László, főszervező.

A kiadó négy helyre még várja a jelentkezőket Dajka László, főszervező. Elérhetősége: 30/700-21-58, illetve e-mail címen is lehet jelentkezni a rendezveny@nyiregyhazisc.hu-n.