A 2. helyen telel a Fatum

Simán nyert a Palota otthonában a Nyíregyháza.

Az év utolsó bajnoki mérkőzését vívta a Palota otthonában a Fatum Nyíregyháza. A két csapat között komoly a különbség játékerőben, és nem is hibáztak a mieink. Három sima játszmában nyert a Fatum, így a 2. helyről várhatja a 2017-es folytatást. A csapat 11 meccséből 9-et nyert meg ősszel.

• Palota RSC–Fatum-Nyíregyháza 0:3 (-8, -13, -10)

Sződliget utca, 50 néző,

v.: Éva T., Vígh A.

Nyíregyháza: Genesis 13, Szombathelyi Sz. 4, Vacsi E. 4, Valdez 15, Fernandez 14, Leidgeb N. 3. Csere: Isis, Tóth F. (liberók), Kundrák E., Andrejkovics A. 3, Kalotai Zs. 3. Edző: Horváth András.

Az együttesből Villám Lilla hiányzott, aki a Magyar Röplabda Szövetség évzáró gáláján különdíjat vehetett át.

Az együttes kedden az MTK elleni Magyar Kupa visszavágóval zárja az évet. A tét a négy közé kerülés.

Forrás:nyiregyhaza.hu