A Nagykőrösi Sólymok érkeznek

Hazai pályán január 10.-én, kedden a Nagykőrös ellen lép pályára a nyíregyházi Blue Sharks férfi kosárlabda csapata a Continental Arénában…

Hazai pályán január 10.-én, kedden a Nagykőrös ellen lép pályára a nyíregyházi Blue Sharks férfi kosárlabda csapata a Continental Arénában.

A jelenleg hetedik helyen álló nyíregyháziaknak minden szurkolóra szükségük van a délután 16.30-tól kezdődő mérkőzésen, hiszen az alapszakasz ötödik helyén posztoló nagykőrösiek az utolsó két mérkőzésüket megnyerték a tabellán első és második helyezett csapat ellen, ezért nagyon szoros mérkőzés várható.

A felnőtteket az ifjabb korosztály követi, az U20 csapat mérkőzése 19.00 órától kezdődik majd szintén a Continental Arénában.

A nyíregyháziak a keddi mérkőzést követően sem pihenhetnek, hiszen szombaton már idegenben a Békés ellen dobnak kosárba.

A mérkőzés időpontja:
2017. január 10. (kedd) 16.30 óra, Continental Aréna