A hosszabbítás döntött

Fontos mérkőzés várt a Nyíregyháza Blue Sharks férfi kosárlabda együttesére, mivel a harmadik helyen álló Vásárhelyi Kosársulit látták vendégül a mieink…

Nagy csatában győzött a Nyíregyháza Blue Sharks.

Fontos mérkőzés várt a Nyíregyháza Blue Sharks férfi kosárlabda együttesére, mivel a harmadik helyen álló Vásárhelyi Kosársulit látták vendégül a mieink. Az elsőnegyedben komoly előnyt harcolt ki Siska János együttese, a folytatásban viszont folyamatosan dolgozta le a különbséget a vendég gárda. Az utolsó másodpercekben így is a Cápák támadhattak a győzelemért, de nem sikerült ponttal befejezni az akciót. A ráadásban viszont Bus és Czura vezetésével a Nyíregyháza megnyerte a találkozót.

NB I B Keleti csoport 21. forduló

Nyíregyháza Blue Sharks–Vásárhelyi KS 101–96 (29–18, 20–24, 23–30, 13–13, 16–11) – hosszabbítás után
Continental Aréna, 500 néző

Blue Sharks: Bus I. 21, Czura 20/9, Fazekas Cs. 11/6, Nagy K. 13/3, Gant 29. Csere: Sitku M., Oláh Z. 7/3, Varga M. Edző: Siska János.