Még egyszer nem követték el a hibát

Az ötödik helyért vívott párharccal zárja a bajnokságot a Nyíregyháza Blue Sharks a férfi kosárlabda NB I B csoportban…

Az ötödik helyért vívott párharccal zárja a bajnokságot a Nyíregyháza Blue Sharks a férfi kosárlabda NB I B csoportban.

Másodjára már nem esett abba a hibába a Nyíregyháza Blue Sharks, hogy elveszítse az MTK Törökbálint elleni párharc hazai mérkőzését. Az idegenbeli egyenlítés után kedden magabiztosan nyert a Kék Cápák csapata, így az NB I B csoportban az ötödik helyért játszhat majd a Győrrel.

Jól kezdett és a távozó légióst, Emani Gantet is jól pótolta a nyíregyházi csapat, amelynek biztos vezetése nem forgott veszélyben. Így aztán a végén már az alig egy hónapja juniorbajnoki címet szerzett játékosok alkotta ötös jutott szóhoz.

NB I B csoport: Férfiak

Az 5-8. helyért, 3. mérkőzés

Nyíregyháza Blue Sharks–MTK Törökbálint 78–62 (23–14, 19–18, 22–19, 14–11)

Continental Aréna, 300 néző, v.: Mészáros B., Lengyel Á., Vaszi.

Blue Sharks: Bus I. 15, Czura 22/6, Fazekas Cs. 5/3, Nagy K. 13, Varga M. 9. Csere: Oláh Z. 5/3, Sitku M. 7, Mokánszki, Farkas D., Vaskó 2, Demeter Á. Edző: Siska János.

A párharc végeredménye: 2–1 a Nyíregyháza Blue Sharks javára.