Izrael ellen sikerült

Második meccsét megnyerte a férfi röplabda-válogatott.

A Dániától elszenvedett pénteki vereség után szombaton Izrael ellen lépett pályára a férfi röplabda-válogatott Nyíregyházán, az Európa-liga második fordulójában. A mieink jól kezdtek, és az első játszmában nagyszerűen játszottak. Nyerte is a játékrészt a csapat, ez volt az első szettgyőzelme a Continental Arénában. A második felvonásban viszont több volt a hiba, ezt pedig kihasználta Izrael, és egyenlített. A harmadikban Kovács vezérletével az első technikai szünet után meglépett Magyarország, és a center nyitása után végül első játszmalabdáját értékesítette is a válogatott. A negyedik szett ismét szorosabb volt, de a végén 25-22-re és ezzel együtt 3-1-re nyertek a magyarok.

Magyarország – Izrael 3-1 (19, -20, 13, 22)

Forrás:nyiregyhaza.hu