A bajnokság rangadóján Budapesten nyert a női röplabda együttes.

Kotormán, Vacsi, Szombathelyi. Ez nem a Fatum Nyíregyháza szokásos kezdőcsapatának első három játékosa, hanem a sérültek listája. Ők hárman nem játszhattak a listavezető Vasas ellen, így az előjelek nem a mieink mellett szóltak. Ennek ellenére jól kezdett a csapat, és az első játszmában vezetett. 16-16-nál ugyan döntetlen volt az állás, de ettől kezdve már csak egy pontot engedélyezett ellenfelének a Nyíregyháza, mely nyerte a játékrészt. A folytatás nagy csatát hozott, de Matic ezúttal igazi vezére volt a Fatumnak, és a hajrában fordítva nyerte a második felvonást is Horváth András együttese. A harmadik szett lett a legsimább, és a Fatum Nyíregyháza végül hetven perc alatt megnyerte a meccset Budapesten, visszavágva a korábban a Continental Arénában elszenvedett vereségért. Győzelmével az élre állt a Nyíregyháza csoportjában.

Vasas – Fatum Nyíregyháza 0-3 ( -17, -23, -16)

Nyíregyháza: G.Francesco, Kalicanin, Kalotai, Matic, Valdez, Fernandez Csere: Tóth (liberó), Villám

vezetőedző: Horváth András

Forrás:nyiregyhaza.hu