Ingyenes szurkolói busz a kupadöntőre

Mint arról korábban írtunk, a Hepp Kupa négyes döntőjét február 17-én és 18-án rendezik meg Debrecenben a Főnix Csarnokban. A Nyíregyháza Blue Sharks csapata elsőként a Pécs gárdájával csap össze február 17-én szombaton 13 órától…

Hepp Kupa döntő – ingyenes szurkolói busz indul a fináléra Nyíregyházáról. A Blue Sharks a Pécs ellen játszik szombaton.

Mint arról korábban írtunk, a Hepp Kupa négyes döntőjét február 17-én és 18-án rendezik meg Debrecenben a Főnix Csarnokban. A Nyíregyháza Blue Sharks csapata elsőként a Pécs gárdájával csap össze február 17-én szombaton 13 órától.

Megfelelő létszám esetén szurkolói buszt indítanak a mérkőzés helyszínére. Jelentkezni névvel, címmel, telefonszámmal csapatunk technikai vezetőjénél, Csizmadia Leventénél lehet a 06 70 229 94 99-es telefonszámon, illetve a kosarlabda@nyiregyhaza.hu email címen legkésőbb február 15-én, 15:00 óráig. A busz indulási ideje: Nyíregyháza Continental Aréna parkolója, 2018. 02.17. 10 óra.

Forrás:nyiregyhaza.hu