Dróth Zoltán is játszhat a nyíregyházi döntőben

A hétvégén Nyíregyházán rendezik a női és férfi futsal Magyar Kupa négyes döntőjét.

Az eseménynek először ad otthont a város, jelesül a Contiental Aréna. A sorsolás szeszélye következtében a férfiaknál a szombati, első elődöntőben (15.30 találkozik a két leginkább esélyes csapat, a Haladás és az élvonalbeli bajnokságot vezető Berettyóújfalu, míg a másik ágon (18 óra) az NB I-ben újonc Debreceni EAC az egyetlen második vonalbeli gárdával, a Rubeola Csömörrel találkozik. A Szombathelyi Haladás színeiben pályára léphet Dróth Zoltán, a legjobbnak tartott magyar futsaljátékos, aki januárban tért haza kazah Kajrat Almatitól.

A női elődöntőket ugyancsak szombaton bonyolítják le.

A finálét mindkét nem esetében vasárnap (16 és 19.30)játsszák.
Futsal: Magyar Kupa
Continental Aréna, a szombati program, férfi

Haladás–Berettyújfalu, 15.30. DEAC–Rubeola Csömör, 18.

Női

Ricsilla Futsal–Tolna-Mözs, 10.30. Astra-Artifex Kiskunfélegyháza–Hajdúböszörmény, 13.

Női döntő, 16. Férfi döntő, 19.30