Katus Attila ismét Nyíregyházára érkezik – BestBody alakformáló edzés november 20-án

Katus Attila már megmozgatta egy Fitt-alkalom apropóján Nyíregyházát, november 20-án ismét hozzánk érkezik!

A Mozdulj Nyíregyháza! programsorozat FittKedd alkalmára kerül sor november 20-án, mégpedig Katus Attilával a főszerepben. A sztáredző most BestBody alakformáló edzését hozza el Nyíregyházára, ami most is kihagyhatatlannak ígérkezik.

November 20-án a Continental Arénában 17 óra 30 perctől nyitják a kapukat, 17 óra 50-től megnyitó beszédet mond Nyíregyháza Megyei Jogú Város alpolgármestere, Jászai Menyhért, majd 18 órától kezdődik a 60 perces alakformáló edzés!

Az edzés után levezetésként életmódtanácsadással és dedikálással várják a rendezvényen résztvevőket.

katus

Ne hagyja ki Ön se!