Őrületes csata várható a csütörtöki visszavágón

A bajnoki elődöntő második mérkőzését elvesztette a Fatum-Nyíregyháza együttese Békéscsabán szombaton, de április 4-én, csütörtökön már hazai pályán bizonyíthatnak a nyíregyházi lányok.

– El kell ismerni, hogy ellenfelünk jól játszott, gratulálunk ezért számukra. Nem történt semmi probléma, hiszen ez a play off. – kezdte Hollósy László, a Fatum-Nyíregyháza vezetőedzője – Csütörtökön már hazai pályán, hazai közönség szeretnénk nyerni és meg akarjuk tartani a pályaelőnyünket. Tudjuk a céljainkat és ezért együtt mindent el fogunk követni. Kérjük a szurkolóinkat, hogy hozzanak magukkal még egy embert, teremtsünk fergeteges hangulatot az Arénában. Mutatssuk meg , hogy együtt mindenre képesek vagyunk. – nyilatkozta a tréner.

A mérkőzés kezdete: április 4. 20.00 óra