Negyedik hely – befejeződött a bajnokság a férfi kosarasok számára
Negyedik hely - befejeződött a bajnokság a férfi kosarasok számára

Pénteken a fővárosban győzött a MAFC a Nyíregyháza Blue Sharks ellen a harmadik helyért folytatott párharc első mérkőzésén, így a Cápák szerettek volna hazai környezetben egyenlíteni.

Jól is indult hazai szempontból a meccs, vezettek a mieink, a második negyedben fordítottak a vendégek. Ettől kezdve nagy csata volt a pályán, szoros volt a meccs, de a végén a MAFC örülhetett, így a Nyíregyháza a negyedik helyen zárta a bajnokságot.

Nyíregyháza Blue Sharks-MAFC 84-85 (22-17, 15-23, 22-23, 25-22)

Blue Sharks: Czura 21/3, Oláh 15/3, Bazsó 13, Mokánszki 9/3, Tóth 14/3. Csere: Sitku M. 6/6, Vaskó. Demeter 6/6.

vezetőedző: Siska János.