Kedvező helyzetből várják a keddet

December 3-án Romániában a CEV Kupa első fordulójában a CSM Targoviste vendégeként nagy csatában 3-2-re győzött a Fatum-Nyíregyháza csapata, így kedvező helyzetből várhatja a december 17-i 18.00 órakor kezdődő hazai visszavágót. A párharc győztesére a horvát OK Kastela vagy a Mladost Zagreb vár a nyolcaddöntőben.

Már a Kaposvár elleni két mérkőzésen is többen sérülésekkel bajlódtak, így is csak a kiváló orvosi stábunknak köszönhető, hogy tudták vállalni a játékost. Sajnos a problémáink továbbra is fennállnak, így még kérdéses, hogy milyen csapattal tudunk felállni a Targviste ellen, de ennek ellenére, akik kedden pályára lépnek mindent el fognak követni annak érdekében, hogy sikeresek lehessünk. Ezekben a pillanatokban hatványozottabban szükségünk van a szurkolóink támogatására, ezért a lányok nevében is szeretném kérni drukkereinket, hogy tiszteljék meg jelenlétükkel a mérkőzést és szurkoljanak a csapatunknak! – nyilatkozat Hollósy László, a Fatum-Nyíregyháza vezetőedzője.