Győzelem a Haladás ellen


Szerda este Hungast-Haladás gárdája vendégeskedett a Fatum-Nyíregyháza “otthonában”. A Fatum csapata szettveszteség nélkül nyerte meg még a találkozót. A mérkőzést követően Németh Szabolcs, vezetőedző nyilatkozott.

– Nagyon örülök az első győzelemnek, mint vezetőedző. Remélem, hogy sikerült átszakítani  azokat a bizonyos gátakat, amelyek korlátoztak minket a győzelmi szériában. Külön örülök annak, hogy mindenkinek sikerült játéklehetőséget adni és 3-0-ra tudtuk hozni a mérkőzést.  Mint mondtam, nincsenek könnyű mérkőzések ebben a szakaszban, minden találkozóra ugyanúgy készülünk, mint bármelyik másikra.  Most jön egy MTK mérkőzés, arra készülünk, aztán megyünk tovább. Köszönjük szépen a szurkolást, gratulálok a lányoknak!

Fatum Nyíregyháza – Haladás 3-0 (20, 18, 22)

Nyíregyháza: G. Francesco 1, Vasileva 2, Varga 7, Pintér 11, Lymareva 12, Lohman 1

Csere: Tóth F. (liberó), Tóth D., Bacciottini, Szabó L. 2, Pilar 12, Lászlop