Fatum Property  Röplabda Kupa

A sportág szerelmesei számára igazi csemegének ígérkezik az a női röplabda felkészülési torna, amit szeptember 18-19. között rendeznek a Continentál Arénában Nyíregyházán.

FATUM Property nevet viselő kétnapos, pénzdíjas felkészülési tornán pályára lép a fővárosi UTE csapata, amely alakulatban ex nyíregyházi játékos és edző is dolgozik. Bemutatkozik az idei női EXTRA liga két „fiatal” alakulata a miskolci illetőségű DVTK és a Balatonfüredről érkező Szent BENEDEK csapata. Végül, de nem utolsó sorban itt lesz a házigazda FATUM Nyíregyháza csapata is.

Program:

2020. Szept. 18.péntek

15.00 Érkezés a csarnokba a csapatok számára

16.45 Ünnepélyes megnyitó

17.00 UTE- Szent Benedek RA

19.00 DVTK – FATUM – Nyíregyháza

2020. Szept. 19. szombat

09.00 DVTK – UTE

11.00 FATUM Nyíregyháza – Szent Benedek RA

Ebédszünet

14.00 DVTK – Szent Benedek RA

16.00 FATUM Nyíregyháza – UTE

18.00 Eredményhirdetés

COVID 19 tudnivalók nézők számára: Az esemény ingyenesen tekinthető meg a helyszínen, de a szervezők fenntartják a jogot, hogy a járványhelyzet miatt korlátozhatják a nézőtéren egyszerre jelenlévő szurkolók számát.

• A sportcsarnokba a belépés a kijelölt helyen lehetséges, kérjük a szurkolóinkat, hogy csak és kizárólag az erre fenntartott bejáratot használják!
  • A mérkőzésre csak azon személyek engedhetők be, akik egészségesek és belépéskor átestek testhőmérséklet-mérésen.
  • 37,3 C fok fölötti testhőmérséklettel TILOS a belépés!
  • Betegek, tünettel rendelkező személyek nem léphetnek be.
  • A sportcsarnokba a belépés csak az arra kijelölt helyeken lehetséges, kérjük a szurkolóinkat, hogy csak és kizárólag a szurkolóknak fenntartott bejáratot használják!
  • A belépéskor kötelező használni a kihelyezett készfertőtlenítőt!
  • A nézőtéri szektorokban kötelező betartani a 1,5 méter távolságot!
  • Szájmaszk használata ez esemény ideje alatt kötelező!
  • Játékosokkal és a mérkőzés hivatalos személyeivel kerüljék a személyes kontaktot!
  • Nincs lehetőség a mérkőzést követően a játékosokkal közvetlenül érintkezni (pacsi, szelfi, autogram)