Kupagyőztes a Fatum-Nyíregyháza csapata

A Fatum-Nyíregyháza női röplabda együttese nyerte meg a Fatum Property Röplabda Kupát.

Hosszú szünet után léphetett pályára ismét szurkolók  előtt a hazai rendezésű kupán a Fatum-Nyíregyháza együttese. Az első nap magabiztos győzelemmel  kezdett a Nyíregyháza, akik  nagy különbséggel győztek a DVTK gárdája ellen.  ( Fatum-Nyíregyháza – DVTK 3-0 (9,6,10)) A második nap délelőtt a Szent Benedek RA ellen indítottak  a nyíregyháziak.  A balatonfürediek  nagy ellenállást tanúsítottak  a Fatum ellen, de a papírforma győzelem nem maradt. ( Fatum-Nyíregyháza – Szent Benedek RA 3:0(17,19,17))

A torna utolsó mérkőzésén az UTE ellen lépett pályára a Fatum-Nyíregyháza, amit ismét jól abszolváltak a nyíregyháziak, így a kétnapos viadalt szettveszteség nélkül zárták a nyíregyháziak.

(Fatum-Nyíregyháza – UTE 3-0 (18,15,20)

A felkészülési torna az első pénzdíjas röplabdatorna volt az országban, ahol az első helyezett hétszáz-, a második négyszáz-, a harmadik kétszázötven-, a negyedik százötvenezer forintot nyert.