Zárt kapus lesz a Hübner-Nyíregyháza kosárlabda mérkőzése

Zárt kapus lesz a Hübner-Nyíregyháza kosárlabda mérkőzése

A koronavírus-járvánnyal kapcsolatban újabb intézkedések lépnek életbe, amelyek a sportvilágot is érintik.

Orbán Viktor miniszterelnök ma délelőtt jelentette be, hogy a jövőben a  sportrendezvényeket zárt kapuk mögött kell megrendezni.  A szigorításról holnap döntenek a Parlamentben, és ha elfogadják a képviselők, akkor kedd éjféltől lép hatályba.

Az Élsport Kft. vezetőségének döntése értelmében már a november 10-ei, keddi  Hübner Nyíregyháza BS – MEAFC Miskolc mérkőzést zárt kapuk mögött rendezik meg.

Úgy ítéltük meg, hogy jelen helyzetben a legfontosabb az egészség megóvása és a fertőzésveszély minimalizálása, ezért döntöttünk úgy, hogy a holnapi találkozó ne legyen nyilvános – mondta Dr. Mohácsi Máté ügyvezető.

Természetesen a mérkőzést  a Hübne-Nyíregyháza facebook oldalán élőben közvetítik helyszíni kommentátorral.

Köszönjük megértésüket és türelmüket!