CSÜTÖRTÖKÖN ÚJABB BAJNOKI !

Rangadót játszik a Fatum Nyíregyháza csütörtökön este a Continental Arénában.

A nyíregyháziak az Extraliga második helyén álló Szent Benedeket fogadják 18 órától. A balatonfüredi csapatnál komoly változások történtek az elmúlt időszakban, és már a nyári felkészülés során látszott, hogy nem a levegőbe beszéltek akkor, amikor dobogós helyet céloztak meg a 2021/2022-es szezonban, és ezért is igazoltak több külföldi légióst. A Fatum Nyíregyháza a balatonparti felkészülési tornán 3-2-re legyőzte a Szent Benedeket, a bajnokságban viszont egyelőre ez csak a Békéscsabának sikerült egy 3-2-es meccsen. Öt találkozóból négyszer nyertek, többek között a Vasas ellen is idegenben. A Szent Benedek keretében lesznek ismerős arcok, Vacsi Evelin játszott a Fatum Nyíregyházában, Szerényi Gréta pedig nyíregyházi nevelésű.

A csütörtöki bajnoki mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti.

D.L.