Nagyot harcolt a listavezető ellen a Nyíregyháza

A listavezető Falco-t fogadta a Hübner Nyíregyháza BS a férfi kosárlabda NB-I-ben. A mieink jól kezdtek, és a pontos távoli dobásoknak köszönhetően az első negyed után vezettek. A folytatásban egyenlítettek a szombathelyiek, és a harmadik negyedben komoly előnyt szereztek. Bár mindent megpróbált a Nyíregyháza, de a vendégek végül megnyerték a mérkőzést.

TIPPMIX NB I A, 26. FORDULÓ

Hübner Nyíregyháza BS–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely 77–90 (20–14, 16–23, 19–32, 22–21)

Nyíregyháza: Johnson 10/3, Kiss 6/6, Bryce 16/3, Pipiras 15/6, Suárez 7/3. Csere: Coleman 9/3, Mokánszki 5/3, Bus 5, Bazsó 3/3, Madár 1, Anda. Vezetőedző: Pethő Ákos

Falco: Váradi 8/3, Perl 17, Kovács 6/6, Golomán 10/3, Keller 14. Csere: Barac 14, Clark 10/3, Somogyi 4, Hawkins 8/6, Verasztó, Takács. Vezetőedző: Milos Konakov.