A Rubeola legyőzte a Stúdiót – Vereség a futsal bajnokságban

Hazai környezetben játszott az A Stúdió Futsal Nyíregyháza csapata az NB-I-ben. A szintén újonc Rubeola FC ellen sikerült vezetést szerezni, de büntetőből egyenlítettek a vendégek. Fordulás után kihasználta a védelmi hibákat a Csömör, és ettől kezdve hiába jött vissza többször is a meccsbe a Nyíregyháza, rendre betalált a Rubeola is, így megnyerte a találkozót.

NB I, 10. FORDULÓ
A Stúdió Futsal Nyíregyháza–Rubeola FC 4–6 (1–1)

Nyíregyháza: Petró – Kovács R., Kovács G., Kovács E., Lakatos L. Csere: Hegyes, Gyulai, Ladányi, Varga, Krajnyák, Lakatos P., Gyügyei, Pataki, Bagdi. Vezetőedző: Lovas Norbert.
Rubeola: Varsányi – Maruzsi, Somogyi, Szabó, Gál. Csere: Vincze, Oláh, Kovács B., Rohbreck, Sóvári, Hadzsi, Katona. Vezetőedző: Jenei Ottó.
Gól: Ladányi (13.), Kovács R. (32.), Lakatos L. (35.), Gyulai (40.), illetve Szabó (20.), Sóvári (22., 31.), Hadzsi (29., 40.), Rohrbeck (32.)

D.L., www.nyiregyhaza.hu