FLEX FESZT / AZAHRIAH Continental Aréna Nyíregyháza │ Kiss Kevin Yamina Pumped Gabo Chrstphr Franky

Május 12-én a FLEX FESZT színpadán a Continental Arénában :↑ AZAHRIAH
↑ Kiss Kevin
↑ Yamina
↑ Pumped Gabo
↑ Chrstphr
↑ DJ Franky

Azahriah még mindig csak huszonegy éves, de már évek óta hatalmas követőtáborral rendelkező Azahriah youtuberként kezdte pályafutását, ám hamar kiderült, hogy énekesként és dalszerzőként is ragyogóan tehetséges.Az üstökösszerű karriert befutó Azahriah nyert az MTV EMA „Local act” kategóriájában, a streaming-toplisták állandó vezetője: közel 100 millió lejátszás a Spotify-on, több mint 130 millió lejátszás a Youtube-on a jelenlegi mérlege, ami kiemelkedő a hazai mezőnyben. És ez a szám természetesen napról napra nő.DESH-sel közös, A ló túloldalán című lemeze, illetve az azt követő Silbak EP egyaránt hatalmas kritikai- és közönségsikert aratott. Hundred Sinsszel közös, Mindent megbocsájt című dalának klipje besöpörte az idei Klipszemle közönségdíját, a Four Moods címűé a legjobb sztiló kategóriájában nyert – az utóbbiból pedig az év egyik legnagyobb TikTok-őrülete kerekedett.2022-ben a Sziget Fesztivál Nagyszínpada után megtöltötte a Budapest Parkot, majd 2023 márciusában adott teltházas közönség előtt grandiózus koncertet a Papp László Budapest Sportarénában. Május 12-én a FLEX FESZTIVÁL hozza el a nyíregyházi közönségnek a Continental Arénába!

Az esemény facebook linkje:https://www.facebook.com/events/188385903894049