FLEX FESZT / AZAHRIAH Continental Aréna Nyíregyháza

Május 12-én a FLEX FESZT színpadán:↑ AZAHRIAH
↑ Kiss Kevin
↑ Yamina
↑ Pumped Gabo
↑ Chrstphr
↑ DJ Franky

Kapunyitás: 20.00 óra

A rendezvény napján 05.12 péntektől kizárólag helyszíni belépőjegyet tudsz majd vásárolni online és a kapuban is a szabad helyek függvényében! VEDD MEG ONLINE, VAGY ÉRKEZZ IDŐBEN, MERT CSAK NAGYON LIMITÁLT SZÁMBAN LESZNEK ELÉRHETŐ BELÉPŐJEGYEK A HELYSZÍNEN!

V.I.P. belépőjegyek elfogytak, sem online, sem a helyszínen nem lesznek már értékesítve!→ Ülőjeggyel a koncertek alatt kizárólag a lefoglalt széken és a karzat területén lehet tartózkodni, DE AZ AZAHRIAH KONCERT UTÁN a biztonsági személyzet koordinálásval LE LEHET MENNI A KÜZDŐTÉRRE AFTERPARTYZNI! Ülőhelyet a rendezvény napján 05.12-én kapunyitásig, tehát 20:00-ig lehet váltani, a kapuban már nem lesz ülőjegy értékesítés.

Tovább információk: https://www.facebook.com/flexevents2021