Veretlenül várják a folytatást

Ismét hazai pályán játszik az A’Stúdió Futsal Nyíregyháza csapata. Március 18-án, hétfőn a MVFC Berettyóújfalu gárdáját fogadják a Continental Arénában a nyíregyháziak.

– Remélem, ahogy legutóbb a Kecskemét ellen, végre a Berettyóújfalu ellen is szerzünk legalább egy pontot. Nagyon nehéz mérkőzés vár rák, ellenfelünk háromgólos hátrányból is képes volt felállni és az utolsó másodpercekben megverte a DEAC-ot. Bízom benne, újra felnövünk ahhoz a feladathoz, hogy ki-ki meccset játsszunk egy olyan csapattal, amelyik az elmúlt években mindig döntős volt. A második meccsen húsz percig jól játszottunk, később rengeteg ki nem kényszerített hibát vétettünk, amit kihasználtak a vendégek. Erre most is felhívtam a figyelmet. Maximális koncentrációra lesz szükség, védekezésben egy pillanatra sem engedhetünk ki. Ha így lesz, meglepetést érhetünk el – nyilatkozta Lovas Norbert, a csapat vezetőedzője az A’Stúdió Futsal Nyíregyháza weboldalán.

A mérkőzés 18.30 órakor kezdődik a Continental Arénában.