LEGYÉL TE IS VÍVÓ! TALÁLKOZZ PÉLDAKÉPEKKEL!

#BeActive mottóval hirdette meg az Európai Sporthetet az Európai Bizottság, a kezdeményezéssel az egész kontinensen népszerűsítik a sportot és a testmozgást.

Idén szeptember 23-a és 30-a között tartják az Európai Sporthetet, amihez – ahogy az előző években már többször – most is csatlakozik a Nyíregyházi Sportcentrum. Ezen a héten több sportlétesítmény is megnyitja kapuit az érdeklődők előtt több sportágban és helyszínen.

Az Európia Sporthét kiemelt napja szeptember 24-én kedden lesz a CONTINENTAL Arénában. 16.30-tól a vívásé lesz a főszerep.

A Párizstól – Hollywoodig című Talk Show keretében Gémesi Csanád (világ- és Európa-bajnok, olimpiai ezüstérmes magyar kardvívó) és Tarjányi István (Kerekesszékes vívó olimpikon) lesz a vendég.

A pódiumbeszélgetést követően lehetőség lesz közös fotók készítésére, autogram kérésére. Az esemény alatt bemutatkozik a Nyíregyházi Sportcentrum vívó szakosztálya. Az érdeklődő szülők, gyerekek akár ki is próbálhatják a vívást a helyszínen.