Vasárnap érkezik a Békés

Szeptember 27-én 18.00 órától hosszú idő után végre hazai pályán mérkőzik a Nyíregyházi Kc együttese.

Az első forduló halasztása után az elmúlt héten pénteken a Vecsés “otthonában” kezdték a nyíregyháziak a bajnoki szezont.A múlt heti találkozón nem kezdett rosszul a Nyíregyházi KC együttese, fel is zárkóztak a nyíregyháziak, akik a mérkőzés vége előtt 18 másodperccel egyenlítettek, de a Vecsésieknek a lefújás előtt 4 másodperccel sikerült megszerezniük a győztes gólt. Most vasárnap már a Continental Arénában bizonyíthat a Nyíregyházi KC csapata.

A mérkőzést nyitott kapuk előtt játsszák a kézilabdások.

A mérkőzésre érkező szurkolóknak a járványügyi szabályok betartása kötelező!

A Continental Arénába a belépés a kijelölt helyen, a Géza utcai főbejáraton lehetséges. A mérkőzésre csak azon személyek engedhetőek be, akik egészségesek és belépéskor átestek a testhőmérséklet mérésen! 37,3 C fok fölötti testhőmérséklet felett TILOS a belépés! A belépéskor a kihelyezettkézfertőtlenítő használata kötelező!A mérkőzés alatt a nézőtéri szektorokban a kötelező betartani a 1,5 méteres távolságot, illetve szájmaszk használata kötelező a Continental Aréna területén!

A Nyíregyházi KC – Optimum – Solar Békési KC mérkőzés 18.00 órától kezdődik a Continental Arénában!

Belépő jegyek: Felnőtt 1000 Ft., Nyugdíjas/Diák 500 Ft.

A mérkőzés előtt bérletvásárlásra is lehetőség van.