Győzelemmel rajtoltak a Cápák

Megkezdte a bajnokságot a Nyíregyháza Blue Sharks.

Nem a legjobb előjelekkel várhatta az NB-I/B-s rajtot a Nyíregyháza Blue Sharks férfi kosárlabda együttese. Gáspár és Varga is megsérült, így rájuk nem számíthatott a szakmai stáb, az új amerikai légiós, Gant pedig még nincs csúcsformában. Az első negyedben ez látszott is, de a folytatásban átvette a vezetést a hazai csapat. A hajrá izgalmasan alakult, öt pontos hátrányt ledolgozva a nyírségiek megnyerték a találkozót.

• Nyíregyháza Blue Sharks–Békési SZSK 73–68 (20–23, 17–11, 16–17, 20–17)

Contintal Aréna, 400 néző

Jv.: Balogh Gy., Domán, Lengyel Á.

Nyíregyháza: Bus I. 14, Czura 11/3, Fazekas Cs. 21/15, Nagy K. 8/3, Gant 16. Csere: Keul 3, Sitku M.
Edző: Siska János.

Forrás:nyiregyhaza.hu