Kettőből kettő
Kettőből kettő

Szigetszentmiklóson lépett pályára a férfi kézilabda NB-I/B második fordulójában az NYKC. A mieink villámrajtot vettek, és már az első félidőben fokozatosan elhúztak…

Második bajnoki meccsén is győzött a kézilabda együttes.

Szigetszentmiklóson lépett pályára a férfi kézilabda NB-I/B második fordulójában az NYKC. A mieink villámrajtot vettek, és már az első félidőben fokozatosan elhúztak, és miközben a védekezés stabilan működött, elől ontották a gólokat a nyíregyháziak. Az első 30 percben el is dőlt a meccs. A folytatásban is maradt a nagy különbség, így az NYKC magabiztosan nyert.

  • Szigetszentmiklós – Nyíregyházi KC 24-38 (6-19)

A bajnokságban a Nyíregyháza a harmadik, a még szintén veretlen Algyő és Ferencváros mögött.

További megyei eredmények:

Nyírbátor-Békés 29-39

Algyő-Tiszavasvári 36-26

Forras:nyiregyhaza.hu