Búcsú a kupától

Nem jutott a harmadik fordulóba az NYKC.

A második fordulót rendezték a férfi kézilabda Magyar Kupában. A Nyíregyházi KC az NB-I-es Gyöngyöst fogadta, és mindkét együttes alaposan megfiatalított kerettel lépett pályára. Az első félidőben folyamatosan növelte előnyét a vendég gárda, és öt gólos előnyt szereztek a szünetig. Fordulás után sem változott sokat a helyzet, így a Gyöngyös magabizotsan nyert, és jutott a következő fordulóba. A Nyíregyháza vasárnap rangadót játszik a bajnokságban, amikor a Bem iskolában a listavezető Ferencvárost fogadja.

• NYKC – Gyöngyös 22-26 (9-14)

Nyíregyháza: Oláh – Nagy 3, Pánczél 2, Vitális 1, Varga 3, Leiter, Illés Csere: Gadnai(kapus), Erdős 4, Bécsi J, Bécsi Á. 2, Vasas 4, Kurbely 3, Csabai, Dobi, Takács

Forrás:nyiregyhaza.hu