Kedden Blue Sharks Ny – Hódmezővásárhely mérkőzés
Kedden Blue Sharks Ny - Hódmezővásárhely mérkőzés

A kosárlabda szurkolók ezen a héten sem maradnak mérkőzés nélkül. Január 17-én, kedden egy igazi, izgalmakkal teli kosárlabda mérkőzésre készülhetnek a Continentál Arénában…

A kosárlabda szurkolók ezen a héten sem maradnak mérkőzés nélkül.

Január 17-én, kedden egy igazi, izgalmakkal teli kosárlabda mérkőzésre készülhetnek a Continentál Arénában, ugyanis hazai pályán fogadja a Blue Sharks Nyíregyháza csapata a hódmezővásárhelyieket a Hepp Kupa soron következő mérkőzésén. Ezen a mérkőzésen minden eldől, hiszen a jobb csapat bekerül a Hepp Kupa döntőjébe.

Azt, hogy 2017. január 17-e 17 óra szerencsét hoz-e a csapatnak, még a jövő kérdése. Egy biztos, hogy minél több szurkolóra van szüksége, hogy győztesen kerüljenek ki a holnapi ütközetből a Continentál Arénában.

A mérkőzés kezdete: 2017. január 17. 17.00 óra

A mérkőzés helyszíne: Continentál Aréna

Hajrá fiúk! Hajrá Nyíregyháza!