Bolden Immanuel a bő keret tagja

Lesz nyíregyházi játékos is az immár ötödik  alkalommal Székesfehérváron megrendezésre kerülő Szent István Kupán…

Lesz nyíregyházi játékos is az immár ötödik  alkalommal Székesfehérváron megrendezésre kerülő Szent István Kupán.

Bolden Immanuel, aki játékával a Nyíregyházi Sportcentrum U16-os kosárlabda csapatát erősíti a napokban kapta meg a hírt, hogy beválogatták az U16 válogatott bő keretébe.

A január 26-29-ig tartó nívós nemzetközi tornán a magyarok mellett olyan csapatok szerepelnek, mint a Real Madrid, a Bayern München, a Partizan Belgrade, a horvát Cibona Zágráb vagy az olasz Stellazurra Rome.

A torna hivatalos oldala a www.szik2017.sportopus.com. Itt minden információt megtalálhatnak az érdeklődők a csapatokról és a pontos programról.

A csoportképen Bolden Immanuel a 31-es  mezben látható.