Hozz magaddal még egy szurkolót!

A nagy sikerre való tekintettel a Blue Sharks Nyíregyháza Férfi Kosárlabda csapata ismét meghirdeti a Hozz magaddal még egy szurkolót! akcióját…

Hozz magaddal még egy szurkolót a vasárnapi rangadóra!

A nagy sikerre való tekintettel a Blue Sharks Nyíregyháza Férfi Kosárlabda csapata ismét meghirdeti a Hozz magaddal még egy szurkolót! akcióját.

A nyíregyházi kosarasok célja, hogy a február 5-i, vasárnapi mérkőzésen a EKE Eger ellen minél többen szurkoljanak a Kék Cápáknak. Az akció keretén belül minden Nyíregyházi Sportcentrumos igazolással rendelkező fiatal ingyen tekintheti meg a meccset és még egy plusz főt is behozhat magával.

A szervezők a bérletesekre is  újfent gondoltak: a Nyíregyháza Blue Sharks – EKE Eger elleni ütközetre ketten jöhetnek be egy bérlettel.

A mérkőzés kezdete: 2017. február 5. (vasárnap) 16.30

A mérkőzés helye: Continental Aréna