Bajnokok!

A Vasvári Gimnázium leány csapata megnyerte a diákolimpiai döntőt.

Szabolcsi sikereket is hozott az összevont labdajáték diákolimpiai döntő, melynek három napon keresztül Nyíregyháza volt a házigazdája. A leány röplabdásoknál a Vasvári Pál Gimnázium csapata végig meggyőző teljesítményt nyújtott, és végül magabiztosan nyert.

– Nagyon boldogok vagyunk, a lányok összeszedetten, koncentráltan játszottak. Köszönet a kollégáknak is, akik mindenben segítették a felkészülésünket – mondta Szekér Lászlóné, a csapat edzője.

A Vasvári fiú csapata 8. lett a röplabdásoknál, míg kosárlabdában a 4. helyen végeztek. A lány kosarasoknál a Krúdy együttese 8. lett, kézilabdában a kisvárdai Szent László a 7. helyen zárt. A kézis fiúk bronzmeccse nyíregyházi csatát hozott, melyen az Arany legyőzte a Zrínyit, így a 3. helyen végzett.

Bajnokok

• Kézilabda lány: Győr