Ketten egy bérlettel

Február utolsó hétvégéjének vasárnapja kosárlabda mérkőzéssel zárul a Continental Arénában. A Blue Sharks Nyíregyháza alakulata az Óbudai Kaszásokkal lép pályára 16.30-tól Nyíregyházán…

A Blue Sharks Nyíregyháza alakulata az Óbudai Kaszásokkal lép pályára 16.30-tól Nyíregyházán. A felnőttek előtt a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlásai kosarasai – U11, U12,  – bemutató mérkőzést játszanak a nézőknek Vajda Tamás, edző vezetésével. A mérkőzés szünetében a szurkolókat  a Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium diákjai szórakoztatják a műsorukkal.

A Blue Sharks Nyíregyháza ezen a mérkőzésen is kedvezni szeretne a kosárlabda rajongók táborának és a már-már hagyományossá vált Hozz magaddal még egy szurkolót! akciójának keretén belül a Nyíregyházi Sportcentrumos igazolással rendelkező sportolók ingyen nézhetik meg a kosárcsatát és még egy vendéget is hozhatnak is magukkal.

Az akció természetesen vonatkozik a bérletesekre is, így egy bérlettel ketten jöhetnek be a vasárnapi mérkőzésre.

A mérkőzés kezdete: 2017. február 26. 16.30

A mérkőzés helye: Continental Aréna