A juniorok is lehetőséget kaptak

Könnyedén nyert a fiatalokat is bevető NYKC a Nyírbátor ellen

Erre szokták azt mondani:edzőmeccs jellegű bajnoki. A harmadik helyen álló Nyíregyházi KC az utolsó Nyírbátort fogadta a férfi kézilabda NB-I/B-ben, és korán kiderült, ezúttal nem okoznak majd meglepetést a vendégek. Bár Pál Tamás igyekezett lépést tartani az NYKC lövőivel, egyedül kevésnek bizonyult. Így már az első félidő végén jöhettek a fiatalok hazai oldalon, akik éltek is a lehetőséggel.

A folytatásban is maradt a tíz gól körüli távolság, így a Nyíregyházi KC magabiztosan szerzett két pontot.

Nyíregyházi KC – Nyírbátor 33-25 ( 20-9)

NYKC: Gadnai – Nagy 4, Kaplonyi 3, Sándor 2, Varga 4, Kurbely 4, Illés 7

Csere: Oláh, Manazya(kapusok), Urbán 2, Braun 1, Takács 2, Csabai 1, Mészáros 1, Bécsi Á, Vasas 2

Edző: Grandjean Gábor