„HELLO NYÍREGYHÁZA!” hatodszor is

Április 21-én Nyíregyháza belvárosa megtelt élettel. Az egész napos kavalkádban minden korosztályt megszólítottak a szervezők…

Április 21-én Nyíregyháza belvárosa megtelt élettel. Az egész napos kavalkádban minden korosztályt megszólítottak a szervezők.

Az eseményt immáron harmadik éve az óvodások játékos sportvetélkedője indította, melynek helyszíne a zord reggeli időjárás miatt, a Continental Arena küzdőtere volt. Ezt cseppet sem bánta az a mintegy 1000 óvodás, aki eljött a napindító eseményre. A Nyíregyházi Sportcentrum szervező csapata tudja, hogyan kell élményhez juttatni az óvodásokat, hogyan csaljanak mosolyt az arcukra.

A játékos, színes feladatok minden gyermek arcára elégedettséget varázsolt, a lurkók jókedve és vidámsága az esemény végére a felnőttekre is átragadt.