Kosarat dobtak az Állatkertben

Szombaton a Blue Sharks kosárlabda csapata a Nyíregyházi Állatkertbe látogatott. A nyíregyházi kosáralakulat miután megtekintette az  Uniós Fejlesztések Nyílt Napjának számos programját…

A nyíregyházi kosáralakulat miután megtekintette az Uniós Fejlesztések Nyílt Napjának számos programját, felállították a dobógépüket és látványos bemutatót tartottak az Állatparkba kilátogatóknak. A bemutatót követően a kosárlabdát kedvelők ki is próbálhatták a kosarazást. A dobott pontok után ajándékok is jártak a szerencsét próbálóknak, így szinte senki sem ment el üres kézzel a nyíregyházi kosarasoktól!

A nap a Kék Cápáknak jutott idő arra, hogy az elmúlt héten örökbefogadott homoki tigriscápát is meglátogassák.

A fotókat Siska János, a Blue Sharks edzője készítette.