Ötödik helyezés, kettős győzelemmel

A tartalékos nyíregyházi csapatból a kezdő ötös minden tagja kétszámjegyű pontot dobott, a vendégek végig vezetve, kétséget nem hagyva a jobb csapat kiléte felől nyerték meg az évad utolsó mérkőzését…

A győri mérkőzést is megnyerte a Nyíregyháza Blue Sharks, így kettős sikerrel szerezte meg az ötödik helyezést a férfi NB I B csoportban.

A tartalékos nyíregyházi csapatból a kezdő ötös minden tagja kétszámjegyű pontot dobott, a vendégek végig vezetve, kétséget nem hagyva a jobb csapat kiléte felől nyerték meg az évad utolsó mérkőzését.

NB I B: Férfiak
Az 5. helyért, visszavágó

SZESE Győr-Nyíregyháza Blue Sharks 68-82 (18-24, 14-16, 19-19, 17-23)

Győr, 100 néző, v.: Szalai Zs., Benedek Z., Németh S.

Blue Sharks: Bus I. 19/3, Czura 19/6, Nagy K. 20/12, Sitku M. 11, Varga M. 10. Csere: Mokánszki, Farkas D. 3/3, Demeter Á., Gáspár B., Balogh B. Edző: Siska János.

A párharc győztese: Nyítegyháza Blue Sharks, kettős győzelemmel (155-132)