Komoly feladat vár a Kék Cápákra

A Nyíregyháza Blue Sharks NB IB csoportos férfi kosárlabda együttesére vasárnap komoly feladat vár, a nagy tradíciójú Budapesti Honvéd ellen lép pályára…

A Nyíregyháza Blue Sharks NB IB csoportos férfi kosárlabda együttesére vasárnap komoly feladat vár, a nagy tradíciójú Budapesti Honvéd ellen lép pályára.

Rutinos, keményen védekező csapattal állnak szemben a Cápák, akik képesek meglepetést okozni. A ’90-es években a Blue Sharks szakmai igazgatója – Sitku Ernő – oszlopos tagja volt a Honvéd egyesületének, szép emlékek kötik a klubhoz, de ez sem befolyásolhatja a hétvégi győzni akarást a nyíregyházi kosarasoknál. Nehéz mérkőzés elé néz a gárda, így elfér a szurkolói támogatás.

A csapat eleget téve egy baráti meghívásnak csütörtökön, Máramarosszigeten játszott egy edzőmeccset a hazai NB II-es csapattal, ez kiváló lehetőséget adott a taktika gyakorlására.

• Máramarossziget – Blue Sharks 86-52

A mérkőzés helyszíne a Continental Aréna, kezdés 16.30 óra.