Nem okozott gondot a Honvéd legyőzése

A Nyíregyháza Blue Sharksból Czura Attila 34 pontra javította eddigi karriercsúcsát…

A Nyíregyháza Blue Sharksból Czura Attila 34 pontra javította eddigi karriercsúcsát.

Amikor a mérkőzés elején 12–2-es hazai vezetést mutatott a Continental Aréna eredményjelzője, akkor nagyjából eldőlt, hogy milyen mérkőzésre lehet számítani. A korábbi két itthoni fellépését is biztosan hozó Nyíregyháza Blue Sharks ugyanis az NB I B csoportos összecsapáson az eddig nyeretlenül sereghajtó Budapesti Honvédot fogadta.
Nem is okozott gondot a biztos győzelem megszerzése, viszont a második negyedben Czinger Zoltán megsérült, és ő már vissza sem térhetett a pályára.

A mezőnyemberek közül Czura Attila ismét remekelt, és újabb karriercsúcsot döntött a 34 pontjával, miközben Nagy Krisztián is szépen megszórta magát.

NB I B csoport: Férfiak 5. forduló

Nyíregyháza Blue Sharks–Bp. Honvéd 89–66 (33–18, 17–14, 22–18, 17–16)

Continental Aréna, 200 néző, v.: Varga Z., Vadász Cs., Nyilas.

Blue Sharks: Bus I. 10, Czura 34/15, Nagy K. 21/6, Mokánszki 5, Czinger 5. Csere: Sitku M., Delegal 6, Oláh Z. 6/3, Vaskó 1, Farkas D. 1, Szondi Á., Vida Z. Edző: Siska János.