Most nem a húszéveseké volt a világ

A Nyíregyházi SN biztosan behúzta a szegedi fiatalok ellen bajnokit…

A Nyíregyházi SN biztosan behúzta a szegedi fiatalok ellen bajnokit.

A vereség és az iksz után első hazai győzelmére készült szombaton este a Nyíregyházi SN. A második vonalbeli férfi kézilabdázók a szegedi húszéveseket látták vendégül. Az első félidőben még tartották magukat az ügyes Tisza-parti legények, ám a második félidőben már a diadalmaskodott a nagyobb rutin. A hazaiaknál mindenki pályára léphetett, így például Horváth Bendegúz, aki góllal tette emlékezetessé első meccsét a felnőtt együttesben. Édesapja Horváth Géza az egykori remek röplabdázó, édesanyja pedig a Kovács Rita, a korábbi medencés úszó olimpikon valamint hosszútávúszó világ- és Európa-bajnoki ezüstérmes.

Kézilabda: Férfi NB I.B, Keleti csoport

Nyíregyházi SN- Pick-Szeged U20 38-22 (16-12)

Continental Aréna, 200 néző, v.: Sándor, Szikszay.

Nyíregyházi SN: Gadnai 1 – Gida 1 Kurbely 2, Varga L. 2, Székely 5, Boda 6, Vasas 5. Csere: Oláh (kapus), Gubó 7, Tóth 3/1, Nagy 1, Priczel 3, Gyimesi, Horvácki, Takács 2, Horváth 1. Vezetőedző: Bécsi János. Kiállítások: 6, illetve 4 perc. Hétméteresek: 1/1, illetve 3/3.