Ezúttal a Fatum volt a jobb

Magyar rangadót rendeztek Zágrábban, a női röplabda Közép-európai Liga horvátországi állomásán.

A Fatum-Nyíregyháza azzal a Vasassal viaskodott, amellyel szemben szűk egy hete több maratoni hosszú bajnoki összecsapáson maradt alul. Ezúttal viszont fordult a kocka, a nyírségiek kerekedtek felül, mégpedig a harmadik, elvesztett szett kivételével meggyőző teljesítményt nyújtva.

Így a nyíregyháziak két tornát követően két győzelem mellett két vereségnél tartanak a küzdelemsorozatban.

Közép-európai Liga, női

Fatum-Nyíregyháza–Vasas 3:1 (21, 18, -21, 21)

Zágráb, 100 néző, v.: Tomec, Novak (szlovénok).

Nyíregyháza: Kotormán 5, Vacsi 7, Szombathelyi 9, Valdez 15, Matic 22, Kalicanin 6. Csere: Isis F. (liberó), Fernandez 6, Kundrák 2. Edző: Horváth András.