Rekordkísérlet Nyíregyházán: most Ön is fegyvert ragadhat!

A Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület és a Magyar Sportlövő Szövetség szervezésében november 25-26-án Nyíregyháza ad otthont a Hungarian Open nemzetközi sportlövész versenynek a Continental Arénában…

Rekordkísérlet Nyíregyházán: most Ön is fegyvert ragadhat!

A Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület és a Magyar Sportlövő Szövetség szervezésében november 25-26-án Nyíregyháza ad otthont a Hungarian Open nemzetközi sportlövész versenynek a Continental Arénában.

November 25-én szombaton 8-20 óra között aki szeretne részt venni egy nem hivatalos magyar rekord kísérletben, kipróbálhatja az aréna küzdőtér előtti aulájában kihelyezett két biztonságos lézerfegyvert.

Ha öt próbálkozásból sikerül tízest lőnie, azzal hozzájárulhat az „1000 db belső tízes a győri Európa Bajnokságért” elnevezésű rekordkísérlet sikeréhez.

A Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület szeretettel vár minden kedves érdeklődőt.

Forrás:nyiregyhaza.hu