Vereség Kaposváron

Vereség Kaposváron – kikapott idegenben a női röplabda együttes. Először kapott ki a somogyiaktól a Fatum Nyíregyháza idén.

Háromszor találkozott eddig egymással a Fatum Nyíregyháza és a Kaposvár a női röplabda bajnokság során. Az alapszakaszban és az Extraligában is a mieink győztek, így mindenki abban bízott a nyírségieknél, folytatódik a sorozat. Az első játszmában azonban a házigazda volt pontosabb, és előnyhöz jutott. A másodikban jól játszott a Fatum és egyenlített, ekkor úgy tűnt nem lesz gond a folytatással sem. Sajnos a harmadik szett megint a Kaposváré lett, a negyedikben pedig már nem lehetett megállítani a lendületbe jött hazaiakat, így 3-1-re győztek.

Diamant Kaposvár – Fatum Nyíregyháza 3-1 (20, -16, 22, 17)

Forrás:nyiregyhaza.hu