Izgalmas meccsen nyíregyházi siker

Izgalmas meccsen nyíregyházi siker – idegenben nyert a Blue Sharks. A Békés ellen diadalmaskodtak a kosarasok.

Izgalmasan alakult a férfi kosárlabda NB-I/B-ben a Nyíregyháza Blue Sharks békési fellépése. A hazaiak kezdtek jobban, majd fordított a Nyíregyháza. Ismét a békésiek percei következtek, de sikerült egyenlíteni, így a szünetben minimális volt a különbség. Fordulás után is hasonló volt a koreográfia, a hajrá kezdetén viszont a hazaiak vezettek 85-83-ra. Mint kiderült, több pontra nem futotta erejükből, a Blue Sharks 10-0-ás rohammal megnyerte a meccset.

Békési SZSK–Nyíregyháza Blue Sharks 85–93 (26–27, 18–20, 21–26, 20–20)

Nyíregyháza: Bus I. 16, Czura 22/12, Stojanovic 12/6, Sitku M. 7, Nagy K. 24/3. Csere: Oláh Z. 10/3, Fazekas Cs., Mokánszki 2. Edző: Siska János.

Forrás:nyiregyhaza.hu