Nem sikerült pontot rabolni

Nem sikerült pontot rabolni a bajnok otthonában – a BRSE legyőzte a Fatumot. A második játszma döntőnek bizonyult.

A bajnoki címvédő otthonába látogatott a Fatum Nyíregyháza. A női röplabda együttes az első játszmában nem találta az ellenszert a Békéscsaba ellen, a második játszma viszont végig szoros volt. 23-23-nál döntetlen volt az állás, majd két játszmalabdát hárítottak a mieink, de a végén a BRSE örülhetett. Mint később kiderült ez döntőnek bizonyult a pontszerzés tekintetében, mert a harmadik szettben jól játszott a Nyíregyháza, és nyerte a játékrészt, a negyedikben viszont ismét a Békéscsaba volt fölényben és 3-1-re győzött, bebiztosítva első helyét a tabellán.

Békéscsaba-Fatum-Nyíregyháza 3:1 (16, 25, -21, 11)

Nyíregyháza: G. Francesco, Valdez, Matic, Villám, Kalotai, Kalicanin. Csere: Tóth F. (liberó), Inneh-Varga, Kotormán, Fernandez. Edző: Horváth András.

Forrás:nyiregyhaza.hu