Szabó Lili Tiszaújvárosban készül

Teljes gőzerővel készül Tiszaújvárosban az U17 női röplabda válogatott az április 13-án Szófiában kezdődő Európa – bajnokságra…

Teljes gőzerővel készül Tiszaújvárosban az U17 női röplabda válogatott az április 13-án Szófiában kezdődő Európa – bajnokságra.

A bő 17 tagú keretnek két nyíregyházi játékos – Szabó Lili (Fatum-Nyíregyháza) és Karkusz Dominika (NySc NBII) is tagja.

A keretszűkítés a hétvégén várható, de addig is szerdától-péntekig a csapat Ungvárra utazik, ahol az ugyancsak Eb-résztvevő Ukrajnával több felkészülési mérkőzést játszanak majd.

A magyar női ifjúsági válogatott januárban, Miskolcon harcolta ki az Eb-n való indulás jogát. Az április 13-án, pénteken kezdődő Eb-n a magyarok Fehéroroszországgal, Szerbiával, Szlovéniával és Bulgáriával kerültek egy csoportba. A döntőbe az első két helyezett jut, a harmadik és a negyedik az 5-8. helyért játszhat.

Forrás: www.hunvolley.hu