A második félidő döntött

A második félidő döntött – győzött a MEAFC ellen a Blue Sharks. Fordulás utáni teljesítményével magabiztosan nyert a Nyíregyháza.

A MEAFC ellen lépett pályára a férfi kosárlabda NB-I/B-ben a Nyíregyháza Blue Sharks. A férfi kosárlabda együttes az első negyedben kicsit pontatlanul játszott, ezt kihasználva pedig vezettek a miskolciak. A második játékrészben már faragott hátrányából a Blues Sharks, fordulás után pedig már végig a hazaiaknál volt az előny. Többen is ponterősen játszottak, így a cápák sikere nem forgott veszélyben. A meccs után jöhetett a győztes fotó.

Nyíregyháza Blue Sharks–Miskolci EAFC 79–73 (16–23, 17–11, 29–15, 17–24)

Blue Sharks: Bus I. 11, Czura 13/12, , Stojanovic 14/3, Sitku M. 16/3, Nagy K. 7/3. Csere: Czinger 7, Fazekas Cs. 6/3, Mokánszki 2, Oláh Z. 3, Demeter Á. Edző: Siska János.

Forrás:nyiregyhaza.hu