A csütörtöki visszavágóra koncentrálunk

A Fatum-Nyíregyháza gárdája már az április 4-i bajnoki elődöntő harmadik találkozójára készül. Tóth Fruzsinát, csapat liberóját kérdeztük:

– Az elmúlt hét szombaton Csabára nyerni mentünk, viszont sokat hibáztunk, nem koncentráltunk eléggé
és nem követtük a taktiktai utasításokat sem, de ezt el kell felejtenünk, hiszen nyakunkon van a következő, hazai mérkőzés, bizonyítanunk kell mindenkinek, hogy nemhiába nyertünk hatszor.

Mindenki magában letisztázta a csabai meccset és hétfő reggel óta már megújult erővel
vetettük bele magunkat a munkába. Ezúton szeretném kérni a szurkolókat a csapattársaimmal együtt,
hogy jöjjönek és szurkoljanak,támogassanak minket az április 4-én, 20.00 órakor kezdődő mérkőzésen!